Wybierz rodzaj serwera VPS dla siebie

image
CPU
image
RAM
image
DYSK
image
PLESK
image
CENA

Cennik serwerów VPS

Opis specyfikacji serwerów VPS

Cechy pakietów

 

Wszystkie pakiety są zbudowane o pełną wirtualizację KVM, która daje gwarancję do przydzielonych w danym planie zasobów sprzętowych, jak procesor, pamięć i przestrzeń dyskowa. Gwarantowana dostępność (SLA) wynosi 99% w skali miesiąca.

 • Procesor
  główny serwer wykorzystuje wydajne procesory z rodziny Intel Xeon E5, które taktowane są zegarem 3,7 GHz, a w trybie turbo nawet 3,9GHz. Podana ilość rdzeni jest zagwarantowana.
 • Pamięć RAM
  ilość pamięci RAM przydzielona każdej maszynie wirtualnej.
 • Dysk SSD
  każdy pakiet posiada określoną wielkość przestrzeni dysku SSD. Zajętość dysku przez kopie bezpieczeństwa nie jest wliczana do limitu.
 • Backup
  zawartość każdego pakietu jest kopiowana na serwery umieszczone w innym centrum danych, także na terenie Unii Europejskiej. Kopia wykonywana jest codziennie w nocy, a przechowywane są kopie z siedmiu ostatnich dni.
 • Limit transferu
  serwery VPS nie mają żadnego limitu transferu.
 • System operacyjny i dostęp
  tańsze plany oferują uruchomioną maszynę w wybranym systemem Linux oraz pełny dostęp do konta root, pozwalający na własną administrację serwerem. Wyższe plany Managed dodatkowo zawierają zainstalowany, skonfigurowany i zabezpieczony panel administracyjny Plesk, przez co właściciel konta ma dostęp do konta administracyjnego panelu Plesk (nie posiada dostępu do root, bo administracja serwerem, aktualizacje itp. są po stronie Nitrohost). W opisanych pakietach zainstalowana jest licencja Plesk Web Pro umożliwiająca zarządzanie pulą do 30 domen oraz nieskończoną ilością subdomen.
 • Panel Plesk
  to renomowany panel administracyjny, z którego korzystają setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Zawiera on takie funkcje, jak: menedżer plików z edytorem, tworzenie baz danych i ich edycja, przeglądanie statystyk i logów, zarządzanie stronami WordPress (instalacja wraz z tysiącami gotowych, bezpłatnych szablonów, aktualizacja, włączanie i wyłączanie wtyczek), powielanie/kopiowanie strony, instalowanie wbudowanych aplikacji, zarządzanie pocztą, instalację certyfikatów SSL, katalogi na hasło, dostęp FTP, moduł doradcy. Użytkownik może włączyć zabezpieczenia logowania do panelu mechanizmem podwójnego uwierzytelnienia za pomocą bezpłatnej aplikacji Google Authenticator.
  Dokładny opis funkcji pakietu dla użytkowników zawiera nasz wpis na blogu: Panel administracyjny Plesk
 • Pomoc techniczna
  świadczymy pomoc techniczną w wypadku problemów z działaniem naszej infrastruktury. Wsparcie zależy od rodzaju pakietu i może być mailowe, za pomocą czatu oraz telefoniczne w godzinach 18-21.

To może się przydać (FAQ)

Brand Image
Brand Image
Brand Image
Brand Image