Cennik serwerów dedykowanych zarządzanych

Opis specyfikacji serwerów dedykowanych

Cechy pakietów

 

Wszystkie serwery są ulokowane w certyfikowanych serwerowniach u liderów w branży. W powyższej tabeli podano przykładowe konfiguracje, a podane ceny są orientacjyjne. Rozpoczęcie współpracy wymaga akceptacji przesłanej oferty, która zostanie przygotowana na podstawie przesłanych potrzeb. Gwarantowana dostępność (SLA) wynosi 99,5% w skali miesiąca. W przypadku konfiguracji wysokiej dostępności (HA) wynosi ponad 99,9%.

 • Procesor
  serwery wykorzystują wydajne procesory z rodziny Intel Xeon. Ilość rdzeni, wątków, taktowanie procesora podczas normalnej pracy oraz w trybie turbo, zostały podane w tabeli.
 • Pamięć RAM
  ilość pamięci RAM oraz jej taktowanie.
 • Dysk
  każdy pakiet posiada określoną wielkość przestrzeni dysku. Do wyboru dyski NVMe, SSD czy tradycyjne SATA.
 • Backup
  w przykładowych pakietach w tabeli dostępne są podstawowe wielkości przestrzeni backup, która może być powiększona do 10TB w zależności od wymagań. Serwer backup zawsze znajduje się w innym centrum danych niż serwer główny.
 • Limit transferu
  serwery dedykowane mają nielimitowany transfer.
 • System operacyjny i dostęp
  w ofercie wiele wersji i dystrybucji systemów operacyjnych Linux, wirtualizacja, panele zarządzające.
 • Panel Plesk jako opcja
  to renomowany panel administracyjny, z którego korzystają setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Zawiera on takie funkcje, jak: menedżer plików z edytorem, tworzenie baz danych i ich edycja, przeglądanie statystyk i logów, zarządzanie stronami WordPress (instalacja wraz z tysiącami gotowych, bezpłatnych szablonów, aktualizacja, włączanie i wyłączanie wtyczek), powielanie/kopiowanie strony, instalowanie wbudowanych aplikacji, zarządzanie pocztą, instalację certyfikatów SSL, katalogi na hasło, dostęp FTP, moduł doradcy. Użytkownik może włączyć zabezpieczenia logowania do panelu mechanizmem podwójnego uwierzytelnienia za pomocą bezpłatnej aplikacji Google Authenticator.
  Dokładny opis funkcji pakietu dla użytkowników zawiera nasz wpis na blogu: Panel administracyjny Plesk
 • Konfiguracja wysokiej dostępności (HA)
  niektóre serwery, jak np. 3 i 4, mogą być połączone w konfiguracji HA. Umożliwia to szybkie łącze pomiędzy serwerami o prędkości 2Gb/s.
 • Lokalizacja
  serwery, w zależności od wariantu, mogą być dostępne są w 7 centach danych w następujących krajach: Polska (PL) - Warszawa, Niemcy (DE) - Frankfurt, Francja (FR) - Roubaix, Gravelines, Strasburg, Wielka Brytania (UK) - Londyn, Kanada (CA) - Beauharnois.
 • Pomoc techniczna
  świadczymy pomoc techniczną w wypadku problemów z działaniem konfiguracji. Wsparcie może być mailowe, za pomocą czatu oraz telefoniczne w godzinach 18-21.

To może się przydać (FAQ)

Centra danych na świecie

map image
Brand Image
Brand Image
Brand Image
Brand Image