Szybki hosting SSD z panelem Plesk i serwerem LiteSpeed

Dlaczego warto nas wybrać

Image

Więcej klientów i wzrost sprzedaży

Zastosowane technologie zwiększą prędkość działania Twojej strony www. Docenią to Twoi klienci, który często ją porzucają, jeśli ładuje się zbyt długo. Poprawisz także pozycjonowanie, bo prędkość ma duży wpływ wyniki w Google.

Image

Skonfigurujesz bez specjalistycznej wiedzy

Łatwo ustawisz parametry serwera, poczty i zabezpieczeń bez specjalistycznej wiedzy, dzięki panelowi zarządzającemu Plesk. To dopracowany i ergonomiczny panel z wielkimi możliwościami, zwiększonym bezpieczeństwem i wsparciem dla WordPressa.

Image

Wartościowe dodatki, certyfikat ssl gratis

Dodatkowo dostajesz narzędzia, które pomogą Ci w uruchomieniu i rozwoju swojego pomysłu: instalatory aplikacji (np. WordPress, wtyczki i setki szablonów), certyfikat SSL, samouczki, poradniki SEO. Gdy zwykły hosting nie wystarczy, bezpłatnie przeniesiemy go na serwer VPS lub dedykowany.

Image

Kupujesz bez ryzyka

W ciągu 14 dni od zakupu, możesz odstąpić od umowy i zwrócimy Ci całą wpłaconą sumę. Dotyczy to zarówno konsumentów, jak i wszystkich przedsiębiorców. Jeśli pozostaniesz z nami, przeniesiemy Twoją stronę i pocztę z aktualnego serwera.

Cennik hostingu i specyfikacja

Opis specyfikacji hostingu SSD

Cechy pakietów

 

 • Dysk SSD
  każdy pakiet posiada określoną wielkość przestrzeni dysku SSD przeznaczoną na stronę www oraz pocztę, której użycie nie może przekraczać wartości opisanej w tej pozycji. W przypadku jej przekroczenia, pakiet Mikro zostanie zawieszony, pozostałe pakiety otrzymają alert o przekroczeniu.
  W rzeczywistości zajęta przestrzeń dyskowa jest dużo większa, bo na serwerach backup znajduje się 7 kopii danych, jedna na każdy dzień tygodnia. Zajętość dysku przez kopie bezpieczeństwa nie jest wliczana do limitu.
 • Panel Plesk
  to renomowany panel administracyjny, z którego korzystają setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Zawiera on takie funkcje, jak: menedżer plików z edytorem, tworzenie baz danych i ich edycja, przeglądanie statystyk i logów, zarządzanie stronami WordPress (instalacja wraz z tysiącami gotowych, bezpłatnych szablonów, aktualizacja, włączanie i wyłączanie wtyczek), powielanie/kopiowanie strony, instalowanie wbudowanych aplikacji, zarządzanie pocztą, instalację certyfikatów SSL, katalogi na hasło, dostęp FTP, moduł doradcy. Użytkownik może włączyć zabezpieczenia logowania do panelu mechanizmem podwójnego uwierzytelnienia za pomocą bezpłatnej aplikacji Google Authenticator.
  Dokładny opis funkcji pakietu dla użytkowników zawiera nasz wpis na blogu: Panel administracyjny Plesk
 • Strony www
  pakiety mają wbudowany limit ilości domen oraz stron internetowych. Jego zwiększenie wymaga kontaktu z BOK.
 • Bazy danych
  pakiety mają wbudowany limit ilości baz danych oraz ich wielkości.
 • WAF Firewall
  Web Application Firewall (WAF), to zaawansowany filtr zawartości przychodzących zapytań HTTP z sieci oraz powiązanych z nimi odpowiedzi. Zawartość jest weryfikowana z setkami reguł. Jeśli sprawdzenie powiedzie się, żądanie HTTP jest przekazywane do treści serwisu WWW. Jeśli nie, wydarzenie jest zapisane w logach, zostaje wysłane powiadomienie, a odpowiedź HTTP zostaje opatrzona kodem błędu.
 • Certyfikat SSL
  Każdy pakiet zawiera bezpłatny certyfikat Let's Encrypt SSL, dzięki któremu wymiana informacji z Twoją stroną jest zaszyfrowana. Pomimo, że jest to najniższy z dostępnych certyfikatów, przeglądarki uznają stronę za bezpieczną i oznaczają ikoną kłódki. Strona jest także wyżej pozycjonowana przez Google. Serwer akceptuje wyłącznie najbezpieczniejsze protokoły TLS v1.2 wykorzystujący algorytm EDCHE (ang. Elliptic Curve Diffie-Hellman) oraz najnowszy TLS v1.3 wykorzystujący algorytm EDH (ang. Ephemeral Diffie-Hellman).
 • PHP
  to powszechnie stosowany język skryptowy, na którym oparto wiele popularnych aplikacji, eCommerce czy blogów, jak WordPress, Joomla itp. Konieczność zwiększania bezpieczeństwa powoduje, że nieustannie pojawiają się nowe wersje języka. W panelu administracyjnym można wybrać wersję PHP, aby starsze aplikacje mogły działać bez konieczności ich modyfikacji. Gdy używamy najnowszej wersji WordPressa wybieramy najnowszą wersję PHP.
 • E-mail
  każdy pakiet zawiera wiele funkcjonalności związanych z tworzeniem kont e-mail, aliasów, autoresponderów oraz powiększających bezpieczeństwo, np filtry antyspamowe. Jeśli chcesz przenieść pocztę IMAP z innego hostingu, zgłoś potrzebę przez formularz kontaktowy. Więcej szczegółów znajduje się w opisie panela Plesk. Pakiety różnią się maksymalną ilością skrzynek pocztowych oraz ich wielkością. W pakiecie Mikro skrzynka może mieć wielkość 500MB, a w pozostałych 1TB, bądź 2TB w pakiecie Firma3.
 • Webmail
  standardem w każdej usłudze hostingowej jest możliwość odczytania poczty za pomocą strony internetowej. Wszystkie pakiety zawierają szybki i ergonomiczną aplikację Roundcube dostępną pod adresem: https://webmail.twojadomena.pl.
 • Antyspam
  spam od wielu lat zalewa nasze skrzynki pocztowe i zjawisko to nasila się coraz bardziej. Z pomocą sieci serwisów zbierających dane o spamerach, niechciana poczta jest od razu umieszczana w folderze Spam. Dodatkowo Spamassasin, w zależności od ustawionego poziomu filtracji, przenosi tam podejrzane wiadomości.
 • Backup
  zawartość każdego pakietu jest kopiowana na serwery umieszczone w innym centrum danych, także na terenie Unii Europejskiej. Kopia wykonywana jest codziennie w nocy, a przechowywane są kopie z siedmiu ostatnich dni. Dodatkowo każde konto umożliwia ręczne wykonywanie własnych kopii całej strony na serwerze NitroHost lub ustawienie cyklicznego ich wykonywania (np. gdy wprowadzamy zmiany na stronie). Konta Firma umożliwiają dodatkowo wykonywanie kopii na zewnętrznym serwerze poprzez FTP. Własne kopie mogą być wykonywane przyrostowo lub w całości.
 • Statystyki
  właściciel każdego konta hostingowego może obejrzeć statystyki ruchu na koncie, a także wybrać platformę analityczną. Dostępne są dwie platformy - Webalizer i AWstats.
 • Procesor
  na wydajność każdego planu hostingowego wpływa moc obliczeniowa procesora, która jest różna w zależności od specyfikacji sprzętowej serwera. Hosting SSD to usługa, która współdzieli zasoby dla wielu kont hostingowych. Jedno konto posiada ustawiony limit wykorzystania rdzenia procesora, którego wartość podana jest w tabeli. Jego zwiększenie wymaga kontaktu z BOK, nie może jednak przekraczać wartości 30% dla konta Firma3 oraz 15% dla pozostałych. Do hostowania bardziej wymagających serwisów polecamy serwery wirtualne VPS lub serwery dedykowane.
 • Limit transferu
  Nie ma żadnego limitu transferu we wszystkich pakietach hostingowych.
 • Git
  dla firm rozwijających własne oprogramowanie dostępna jest integracja z GitHub, BitBucket, Travis oraz podobnymi platformami.
 • ImunifyAV
  konta posiadają możliwość ręcznego przeskanowania zawartości własnych stron www i sprawdzenie czy nie została zainfekowana przez wirusy, adware, spyware, trojany i robaki. Narzędzie usuwa je, a także sprawdza, czy strona nie znajduje się na czarnych listach spamerów.
 • Aplikacje
  każdy pakiet umożliwia uruchomienie instalatora aplikacji, który poprowadzi przez proces instalacji, stworzy bazę danych, konto administratora itd. W pakiecie podstawowym dostępny jest tylko WordPress, a w pozostałych łącznie 20 aplikacji, jak: joomla, Drupal, galerie, Prestashop, Magento, osCommerce, phpBB, moodle, Mediawiki, osTicket itp.
 • Pomoc techniczna
  świadczymy pomoc techniczną w wypadku problemów z działaniem naszej infrastruktury. Wsparcie zależy od rodzaju pakietu i może być mailowe, za pomocą czatu oraz telefoniczne w godzinach 18-21.

 

Wspólne cechy pakietów

 

Litespeed

Serwer Litespeed

Serwer umożliwia uruchomienie technologii pamięci podręcznej LSCache oraz pamięci obiektowej (server Redis) przy pomocy bezpłatnych wtyczek dostępnych do następujących aplikacji: WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Prestashop, Opencart, CS-Cart, ShopWare, Mediawiki, Xenforo, Laravel, Rewrite Rules. Z reguły GTmetrics pokazuje wynik o dwie pozycje wyższy, najczęściej A lub B (gdy strona zawiera duże grafiki). Więcej informacji we wpisie na blogu: Jak skonfigurować LSCache w WordPress.

LSCache Wordpress LSCache dla WordPress
LSCache dla Joomla LSCache dla Joomla
LSCache Drupal LSCache dla Drupal
LiteMag dla Magento LiteMage dla Magento
LSCache dla PrestaShop LSCache dla PrestaShop
LSCache OpenCart LSCache dla OpenCart
LSCache CS-Cart LSCache dla CS-Cart
LSCache dla xenForo LSCache dla xenForo
LSCache Laravel LSCache dla Laravel
LSCache MediaWiki LSCache dla MediaWiki
LSCache ShopWare LSCache dla ShopWare
Jaki wybrać hosting

Jaki wybrać hosting – oto 4 bezpłatne narzędzia

Często słyszę różne opinie na temat jakości oferowanych usług hostingowych i kryteriów ...

Czytaj więcej
Wtyczki WordPress

Wtyczki WordPress – zestaw 1

Tym postem zaczynamy serię opisów przydatnych, a czasem niezbędnych, wtyczek do WordPressa. ...

Czytaj więcej

To może się przydać (FAQ)

Brand Image
Brand Image
Brand Image
Brand Image
Brand Image